یـادداشـت هایــِ شخصیــِ سیّد مـصطفـــی
نیـست بـر لــــوح دلــــم، جـز الفــــــ قـــامـت یــــار ...
حضرت علی (ع) می فرمایند : در عجبم از مردمی که ؛ به دنبال دنیایی هستند که روز به روز از آن دورتر میشوند و غافلند از آخرتی که روز به روز به آن نزدیکتر میشوند

سر آغاز گفتار نام خداست ....... که رحمتگر مهربان خلق راست  

عبد فانی، سیدمصطفی رضایی، متولد 22 بهمن 1366 هستم. اولین قلم خود را در وبلاگ شخصی ام در دنیای مجازی میزنم . در ابتدای امر لازم می دانم، ذکر چند نکته را برای یادآوری خودم و صرفا جهت اطلاع هر مخاطب عزیز و بزرگواری ، قید نمایم:

1- تارنمای پیش روی شما، به یادداشت های شخصی و بعضا خاطرات ،دست نوشته ها و گاها اشعاری که از سر ذوق بر کاغذ سیاه می نمایم ، اختصاص دارد و با هدف پیشرفت و به تاسی از انتقادات و اظهار نظرهای پندآموز شما دوستان عزیزم ، پا به عرصه ی مجازی نهاده است.  

2- این تارنما، در زاد روز تولد این بنده ی ناقابل و حقیر خداوند، یعنی 22 بهمن ماه 1391 هجری شمسی رسما ثبت و آغاز فعالیت کرده است. 

3- نام این تارنما را ،" 1324 " قرار داده ام ، که نام و نام خانوادگی بنده به حساب حروف ابجد است . البته ابتداً قصد داشتم ، فقط دو کلمه ی نام کامل خود ، یعنی " سیدمصطفی" را نام این وبلاگ قرار دهم ، اما چون تعداد کاراکتر، 3 رقمی میشد، سیستم بلاگ اسکای نپذیرفت. البته در روند انتخاب این کار ، به موردی عجیب برخوردم که برای خودم ، تازگی و شگفتی خاصی داشت و آن اینکه "سیدمصطفی" به حساب حروف ابجد ، عدد  " 303 " می شود که این عدد در اعتقادات اسلامی و تشیع ، عددی خاص و ویژه به شمار می رود.  

4- مطالب فوق ، تماماً به جهت یادآوری برای این حقیر و از باب گفتار صمیمانه و صادقانه با مخاطبان عزیز ، از دل برآمده و ذکر شده است و اعتبار دیگری ندارد! 

امید آن دارم ، قند و پند ها ، تذکرات و نصایح شما سروران ارجمندم از من دریغ نشود و هر آنکسی را که عیوب من ناچیز و نوشته های ناقابلم را به من گوشزد کند، دستانش را بوسه باران می کنم و او را در زمره ی عزیزترین بندگان خدا در ذهنم ، ثبت می کنم. 

 

بزرگی سراسر به گفتار نیست ...... دو صد گفته چون نیم‌کردار نیست

 

دوشنبه 23 بهمن‌ماه سال 1391 :: 01:58 ق.ظ
آخرین دل نوشتـــه ها
پیونـدهای محبـــــــــــت
تعداد کل دل نوشته ها
  • . (101)
آمار قدوم پرمهرتــان
  • تعداد بازدیدکنندگان: 341513
فرم تماس با ســیدمصطفی
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیـــــــــل
حکایت همچنان باقیست
MeLoDiC

کلیه حقوق این وبلاگ برای یـادداشـت هایــِ شخصیــِ سیّد مـصطفـــی محفوظ است